Spółka Atomic System sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą projektów.

W zakresie naszej działalności znajduje się m.in. realizacja projektów naukowo-badawczych (R&D) z obszarów technicznych, opracowanie unikalnych rozwiązań technologicznych i wiele innych.

Oferujemy również pomoc przy podpisywaniu umów o dofinansowanie ze środków unijnych oraz realizacji wynikających z tego tytułu obowiązków.

 

O Nas

Jesteśmy zespołem naukowców, artystów, twórców i przedsiębiorców skupionych w okół idei realizacji unikalnych projektów z obszarów  naukowo–badawczych oraz artystyczno–technicznych.

Specjalizujemy się w działaniach na granicy obszarów tematycznych, lubimy tematy złożone zarówno w poztaci kompleksowej obsługi projektów R&D dla przedsiębiorców, jak i produkcji rozwiązań prototypowych w zakresie stanowisk interaktywnych dla muzeów i parków nauki i rozrywki.

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe do prowadzenia prac badawczych i konstrukcyjnych. Opracowaliśmy własne procedury badawcze, pomiarowe i konstrukcyjne dostosowane do wysokich standardów branżowych. Opracowaliśmy własny pakiet prostych w obsłudze aplikacji Atomic Matters służących do przewidywania właściwości spektralnych, magnetycznych, termicznych oraz elektronowych materiałów, na podstawie ich składu pierwiastkowego oraz struktury krystalicznej.

Posiadamy prawie 20 lat doświadczenia w realizacji projektów niezwykłych, niecodziennych, często uznawanych przez konkurencję za praktycznie niemożliwe do realizacji z przyczyn ekonomicznych lub z uwagi na stopień komplikacji czy też interdyscyplinarność.

Napisz do nas!

Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.
Postaramy opowiedzieć na Państwa pytania w możliwym najszybszym czasie.

Siedziba

ATOMIC SYSTEM Sp z o.o.
NIP: 9452201902
ul. Józefińska 43/7,
30-529 Kraków Poland

Kontakt

Mobile: +48 501 604 406
Fax: +48 14 662 19 12
E-mail: biuro@induforce.eu

Copyright © Atomicsystems.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.